Archiv pro měsíc: Říjen 2021

Výlet 28.10.2021

Ve čtvrtek 28. října 2021 bude prodloužena schůzka/výlet páteční schůzka 29. je tedy zrušena.

Začátek: v 10:00 u klubovny
Konec: ve 12:30 stejné místo

VYbavení: menší svačinka (ovoce/tyčinka), pláštěnka, pití, teplé oblečení, věci na schůzku, ořezanou červenou a modrou pastelku, tužku a pravítko.
Kdo má, tak: kroj/oddílové tričko, oddílový šátek, mobilní telefon

Neúčast netřeba omlouvat, kdo se bude účastnit stačí opět jenom krátká odpověď na tento mail – jméno dítěte a že se zúčastní.

Přespávačka v klubovně

Přespávačka bude zahájena 15. 10. v 16:00 na schůzce -> všechny věci rovnou s sebou, budou uloženy u nás v klubovně. Bude moc důležitá pro všechny z vás, kdo nemáte oddílový šátek. Pojďte si zkusit přenocovat s námi v klubovně 🙂

Potřebné věci: všechny věci na schůzku, kroj (kdo má), spacák, karimatku, pyžamo, hygienické potřeby (kartáček, zubní pasta, malý ručník), bundu a čepici (budeme venku i večer), jehlu a nit (zabalené v krabičce nebo sáčku) jídlo na pátek (svačinu a večeři) + 70,- jako příspěvek na jídlo – budeme vybírat v den výpravy.

Čekají nás hry od Hospody po bojovky, učení skautských dovedností, společné vaření a výroba hadrkoulí. Pro účast na výpravě je potřeba mít podepsaný lísteček (v příloze) a prosím rodiče, aby předem potvrdili jen krátce do oddílového mailu, jestli se chcete zúčastnit.

V sobotu 16.10. ve 14:00 se zúčastníme se zbytkem střediska posvícenského průvodu městem. Konec výpravy bude ve 14:50 u klubovny.

Pro ty, co nebudou chtít přespat, pořád platí že mohou přijít na schůzku 😉 + přikládám fotku z minulé akce IL – lodičky o kterých nám vyprávěl Plšík na minulé schůzce a hromadnou fotku, najdete se? 🙂