Archiv rubriky: Schůzky

První schůzka v pátek 2.9.

Tak za 3 dny = v pátek už se sejdeme na první schůzce letošního roku 🙂 čas i místo zůstávají stejné

Každý pátek 16:00 – 17:30, zpravidla v klubovně

A pokud bude nějaká změna, nebojte, budeme vás informovat
a už se na vás moc těšíme 🙂

Závěrečná schůzka

Tak, poslední víkend – a pak jsou prázdniny (jupí 🙂 ) – to ale znamená i prázdniny pro oddílovou činnost, takže s většinou z vás se uvidíme zas až za 2 měsíce.

Abychom si to užili, poslední schůzka bude 2x tak dlouhá, v Hoře, za MB směrem na Lukov (ale většina z vás už tam určitě byla). Nebojte, i když letos nejedeme rublony, tak odměnu si zasloužíte – ale to se nechte překvapit.

Takže – sraz u Hory (v odbočce k úpravně vody) v 16:00, loučit se budeme až v 19:00 ve městě na ulici K Hoře. Nezapomeňte hlavně dostatek pití – venku bývá horko a nebudeme u klubovny, kde by se voda dala snadno dopustit.

Jinak všechny věci na schůzku, nůž a dobrou náladu 🙂 budeme se těšit

Místo, kde se sejdeme
Jeskyně v Lukovské hoře

Zelenočtvrteční pletení pomlázky

Ve čtvrtek 14. 4. na tzv. Zelený čtvrtek budeme hromadně plést velikonoční pomlázku u skautské klubovny. 

Akce začíná ráno v 7:00, sejdeme se přímo u klubovny a odtud si půjdeme naštípat proutky k rybníku (vezměte si vlastní zahradnické nůžky, bude to rychlejší 🙂 )

Po návratu do klubovny začneme s pletením, budou nám pomáhat zkušení dospělí, ale přece jenom na vlče je to činnost neobvykle náročná, bude to vyžadovat hodně naší trpělivosti. 

Kdo bude mít žílu hotovou bude moct se členy roverského kmene v rámci příprav střediska na letní tábory pomoct spravovat molitanové meče, ať se máme v létě zase čím mlátit 😀 – možná budou nějaké testy po dokončení práce přímo na místě.

Akce končí ve 13:00, kdy si každý odnese svoji vlastnoruční pomlázku.

Místo: skautská klubovna v Moravských Budějovicích

Čas: 7:00 – 13:00 (sraz i rozloučení u klubovny)

Co s sebou? Jídlo na celý čas akce, lahev na pití (stačí 0,5 l budeme celou dobu u klubovny, tak bude možné si ji dopustit), oblečení podle počasí, pokrývku hlavy, kapesní nůž, vlastní zahradnické nůžky, příspěvek na materiál 5,- Kč

Prodloužená schůzka

V pátek 1. října zůstaneme společně v doupěti o hodinu a půl déle, končit budeme až v 19:00.
Bude to schůzka hlavně pracovní = s sebou oblečení, které si můžete zašpinit (ovšem oddílové tričko nevynechat) a výjimečně také svačinu.

Tričková schůzka

Na schůzce tento pátek 24. záři 2021 se budou vyrábět oddílová trička – ne na všechny, co jste byli s námi na náborech máme kontakt na rodiče, proto pokud se malým nováčkům líbilo na náborové schůzce natolik, že přijdou i na tuto schůzku, budou si moci vyrobit naše modré tričko (poplatek za něj 85,- už je máme přímo v klubovně). Členové smečky jej nosí na každou schůzku 🙂 – bude se tedy hodit

Prokázání bezinfekčnosti na schůzkách

Jakými způsoby lze prokazovat bezinfekčnost na dalších schůzkách v září:
Především body 3 a 5 jsou novinkou, protože vznikla výjimka pro volnočasové aktivity, antigenní testy ze školy budou platit na schůzky, pokud škola nevydává potvrzení, je možno ho nahradit vlastním čestným prohlášením – vzor najdete přiložený.

  1. potvrzení o prodělaném onemocnění COVID-19 (od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dnů)
  2. předložení potvrzení ze školy nebo od zaměstnavatele o absolvovaném antigenním nebo PCR testu nejdéle před 7 dny (pozn.: 7 dnů platí i u antigenu, ale pouze pro spolkovou a volnočasovou činnost, jinde (např. v restauraci) platí u antigenu nadále pouze 72 hodin)
  3. předložení potvrzení z veřejného testovacího místa o absolvovaném antigenním testu s negativním výsledkem, nejdéle před 7 dny (pozn. viz o bod výše)
  4. čestné prohlášení od zákonného zástupce (nebo vlastní u osoby starší 18 let) o absolvovaném antigenním nebo PCR testu ve škole nebo školském zařízení s negativním výsledkem, nejdéle před 7 dny
  5. absolvuje před zraky vedoucí/ho na začátku setkání před kontaktem s ostatními účastníky antigenní test zakoupený v lékárně, s negativním výsledkem (i zde platnost 7 dnů pro činnost v dané jednotce)